Zubní centrum Brom&Dent

 

 Péče    Pohodlí    Profesionalita

 

            Proč si vybrat naši kliniku

 • 1

  Zkušený tým odborníků

 • 2

  Všechny obory na jednom místě

 • 3

  Maximální přesnost a hygieničnost zákroků

 • 4

  Nejmodernější technologie a postupy

 • 5

  Důraz na funkčnost a estetiku

 • 6

  Komfort našich pacientů

Naše služby

    Implantologie

        Estetika

Laser

    Bělení zubů

Kořenové kanálky

3D diagnostika

Keramické náhrady

    Zubní hygiena

Léčba chrápání

    Výplně zubů

      Rovnátka

CAD-CAM

                    Co je u nás nového?

Vyrábíme zubní náhrady digitálně

Proč?

Tato technologie umožňuje vyrábět korunky ,můstky fasety... v nepředstavitelné přesnosti ,stabilitě,estetice a rychlosti.

Místo otisků Scan

Přínos pro Vás?

Vysoký komfort zhotovování otisků,kdy se používá místo otiskovacích hmot scanovací kamera.Žádné cizí hmoty a lžíce v ústech.Vysoká rychlost zhotovení.  

Přesná diagnostika zubního kazu

 

Používáme speciální diagnostickou kameru Diagnocam,která umožňuje přesně diagnostikovat velikost kazu ve spolupráci s RTG snímkem.Nevrtáme díky tomu kazy,které se mohou důkladnou hygienou sami zhojit.

Laserová technologie na naší klinice

 Co to umí?

  Jedná se o Hi-tech technologii,která umí vyvrtat kaz, sterilizovat kořenové kanálky,sterilizovat parodontální kapsy kolem zubu,léčit přecitlivělost zubu, řezat a hojit měkké tkáně,neinvazivně léčit chrápání .........

3D zobrazení

Koupili jsme pro Vás nový 3D rentgen s vysokým rozlišením.

Zařízení umožňuje trojrozměrný návrh zavedení implantátu a tím zdokonaluje naše plánování výkonu.

Dále umožňuje zobrazit komplikované kořenové kanálky a zpřesnit  jejich ošetření.

Plánování chirurgických výkonů a ortodontické léčby.

Rozšiřujeme pracovní dobu

Ordinace je nyní provozována od 7.00 hod do 16 hod v plném provozu a v úterý,středu,čtvrtek do 19.00 hod v omezeném provozu bez recepce.

Reference

Jana Kozlerová (22. února 2014) velmi dobrý Přešla jsem k MUDr. Bromovi teprve nedávno od jiné renomované zubařky v Teplicích. Lituji, že jsem to neudělala už dříve. Pak doktor je velmi šikovný, odborně na vysoké úrovni, příjemný. Ceny nejsou nikterak přehnané, vzhledem k vysoké kvalitě. Jsem naprosto nadšená. A nová ordinace je nádherná – mnoho prostoru, světla, moderní a příjemný interiér, člověk si připadá jako na zahraniční klinice. MUDr. Broma mohu všem jen doporučit.

Marie (18. ledna 2016) velmi dobrý U paní doktorky jsem byla s pětiletou dcerou a byla jsem nadšená. Skvělý přístup k dítěti i ke mně, lehce vystrašené matce; vše srozumitelně vysvětlila, ukázala. Oceňuju, když lékař dává důraz na (primární) prevenci (s tím se setkávám obecně opravdu zřídkakdy) a s pacientem mluví. Byla velice milá, příjemná a přesto jsem v ní cítila autoritu. Navrhovala přirozené postupy, zdůrazňovala osobní zodpovědnost za vlastní zdraví (za zdraví svých zubů). Kéž by bylo víc takových lékařů. Byla jsem opravdu nadšená.

Brom&Dent je zubní centrum v lázeňském městě Teplice, sídlící v nově vybudované budově Vitaclinic. Moderně a nadstandardně vybavená ordinace spolu s týmem špičkových stomatologů nabízí ideální podmínky pro péči o vaše zuby. Vysoká úroveň léčby s individuálním a profesionálním přístupem našich zubařů jsou pro nás krédem.

U nás se nemusíte obávat přeplněných čekáren, návštěva každého klienta má přesně daný časový interval. Stres z bolesti je také zbytečný, malé i větší zákroky provádí naši špičkoví zubaři s maximální péčí a znecitlivěním ošetřovaného místa lokální anestezií.